Home / O nás

O nás

Máme rádi dobré jídlo a rádi se vracíme tam, kde jsme spokojení. V případě velké spokojenosti jsme ochotni dát až 15% spropitné, ale také se umíme ozvat, když se nám něco nelíbí. Tento blog píšeme proto, abychom se podělili o dobré zkušenosti a naopak upozornili na chyby, které se nám podařilo objevit. Také se rádi dělíme o novinky, objevy a tipy v oblasti gastronomie. Ale hlavně: věříme v konstruktivní kritiku, která může pomoci dělat věci lépe.

Matthew, Michael & tým GastroKritik.cz

One comment

  1. milena.holoubkova@vomfasspraha.cz'

    Ráda bych Vás upozornila na otevření nového gurmánského obchodu VOM FASS Praha v Korunní ul. 19, Praha 2, který je hotovým rájem pro všechny milovníky kvalitních nápojů a vybraných delikates.

    Nabízíme skotské a irské whisk(e)y, koňaky a rumy nejvyšší kvality, velký výběr ovocných i smetanových likérů a nepřeberné množství různých pálenek. V naší nabídce jsou také vína z Itálie, Francie, Španělka i z Rakouska. Potěšit zde můžete nejen sebe, ale i své blízké. Připravíme netradiční dárky, které originálně zabalíme.

    Po předloňské matanolové aféře byly velmi zpřísněny podmínky pro prodej volně stáčeného alkoholu s obsahem alkoholu vyšším než 15 %. V důsledku zavedení těchto opatření skončila většina prodejců s distribucí volně stáčených lihovin, protože nebyli schopni splnit velmi přísné zákonné požadavky. Nám se po dlouhé a složité administrativní proceduře podařilo získat všechna povolení a tak můžeme zákazníkům nabídnout unikátní způsob prodeje, který dává zákazníkovi možnost, aby si před nákupem vybraný produkt ochutnal a my mu jej pak stočíme do jím vybrané lahvičky.

Zaujal vás tento článek? Máte k němu co říct? Napište...