Home / Recenze / Kavárna / Za dobrou kávou v Kladně do Cafe Kubr

Za dobrou kávou v Kladně do Cafe Kubr

Pokud si někdy položíte otázku: „Kam za dobrou kávou v Kladně?“ Odpovědí může být Cafe Kubr. Vietnamská tržnice naproti (sousedí s letní zahrádkou) sice moc parády neudělá, příjemný a nápaditý interiér kavárny to spraví. Obsluha kavárny je velmi milá, pozorná, někdy až příliš aktivní.

Na výběr je z několika druhů kávy. Já se rozhodoval mezi Brazílií a vítěznou Guatemalou za přátelských 30,- (ale jsme v Kladně, že). Silná, výrazné aroma, řízná chuť, po ránu zaručeně nakopla. Servis jak se sluší a patří.

Ke snídaňovým míchaným vajíčkům (jako takové chutnaly dobře), překvapila příloha v podobě nakládané kapie, pórku a kyselých okurek. Ta kombinace mi vyloženě nesedla.

Dezerty chuťově nemají chybu ale volil bych jiné podávání než plastové kalíšky. Působí to levně a při dlabání hmoty z rohů neprakticky. Z dalších jídel je kromě sendvičů a panini v nabídce třeba tatarák. Ten se objednává den dopředu. Nedáte si ho tedy přesnê v tu chvíli, kdy na něj dstanete chuť, ale zase bude superčerstvý.

Není třeba se na Cafe Kubr dívat optikou kladenského zákazníka, abychom jej pochválili. Má své drobné chyby ale návštěvy litovat nebudete.

Závěrem tip: při cestě na toaletu se pozorně dívejte pod nohy, ušetříte si případné faux pas 😉

Cafe Kubr, cafekubr.cz, Ivana Olbrachta 80, Kladno

About Matthew

Považuji se za beznadějného gastrofila, gastrokritika, milovníka dobrého jídla, vína a kvalitní kávy. Jsem háklivý především na neprofesionální obsluhu a špatně fungující servis jako takový. Mám slabost pro italskou, thajskou a francouzskou kuchyni. I když kromě hub na všechny způsoby fandím téměř každému dobrému jídlu.

Zaujal vás tento článek? Máte k němu co říct? Napište...