Home / Recenze / Fast Foodová La Casa Argentina

Fast Foodová La Casa Argentina

Argentinským temperametnem tepající La Casa Argentinu v Dlouhé ulici asi není třeba milovníkům poctivých a šťavnatých steaků představovat. Ne každý však zaregistroval jejich Fast Food verzi v OC Nový Smíchov. Tedy, abych byl korektní – Fast Grill. Těžko říci, jakým záměrem byli v tomto případě motivováni. Zda nabídnout rychlé chutné jídlo pro obědovou špičku díky četné kancelářské veřejnosti nebo nižší střední vrstvě ukázat, že existuje i něco jiného než McDonald’s a KFC. I když stále je to cca 2,5x dražší, takže jsem si sám odpověděl…

Faktem však je, že když už jdu do restaurace (nevím zda to tak můžu oficiálně nazvat), která v názvu nese jméno La Casa Argentina, čekám vysokou profesionalitu a znalost směrem k masovému grillu. Evidentně jsem měl vysoká očekávání.

Tři návštěvy, tři situace.

Ta první byla vtipná. Objednal jsem si u pultu Rib Eye steak. Po pár minutách dorazila číšnice: „Mám tady ten steak“, prohlásila. Když jsem se dožadoval konkretizace (sedělo nás u stolu více) „Já nevím, asi rybí“, doplnila. Tohle se určitě učí aby pobavili hosty, jiné variantě nevěřím.

Další dvě byly smutné. Objednal jsem si Rump Steak v propečenosti Medium a v obou případech mi na stůl přistál kousek, který byl stěží Rare. Uvnitř sytě červený a studený. Asi jsem naivní snílek, když jsem čekal víc. Obsluha sice reklamaci celkem automaticky řeší – dogrilováním kusu který máte na talíři, ale ty otrávené pohledy…

A abych nezapomněl, ulepené stoly jako bonus!

About Matthew

Považuji se za beznadějného gastrofila, gastrokritika, milovníka dobrého jídla, vína a kvalitní kávy. Jsem háklivý především na neprofesionální obsluhu a špatně fungující servis jako takový. Mám slabost pro italskou, thajskou a francouzskou kuchyni. I když kromě hub na všechny způsoby fandím téměř každému dobrému jídlu.

Zaujal vás tento článek? Máte k němu co říct? Napište...