Home / Recenze / Pizzerie Venezia

Pizzerie Venezia

Budete-li mít někdy cestu Anglickou ulicí v Praze kolem restaurace Pizzerie Venezia, raději přejděte na druhý chodník. Ano, až takovým obloukem je třeba se této restauraci vyhnout.

Krom toho, že vám na talíř budou servírovat prvotřídní blafy unifikované chuti, za zvláštní pozornost stojí systém placení účtu. Při mé náhodné první (a nadobro poslední) návštěvě jsem si objednal polévku a hlavní jídlo. Při objednání kávy jsem zároveň poprosil o účet. Je nutné poznamenat, že v inkriminovaný okamžik bylo v restauraci přibližně 5 obsazených stolů (na tři členy obsluhy). Ze svého místa jsem měl navíc velmi dobrý výhled na kasu, kam obsluha ležérně zadávala objednávky.

Donesený účet byl spolu s kávou doplněn slovy „Já se omlouvám, ale v tom spěchu jsem zapomněla na účet přidat to kafe. Takže to bude ještě plus 38 korun“. Chuděrka, neví co dřív. Jistě jste se již setkali s poznámkou v menu „Pokud při placení nedostanete originální účet z kasy, neplaťte!“. Majitel by měl z takové obsluhy jistě velikou radost.

Na webu Pizzeria Venezia stojí známé motto „Láska prochází žaludkem“. Alespoň, že mají smysl pro ironii.

Budete-li mít někdy cestu Anglickou ulicí v Praze kolem restaurace Pizzerie Venezia, raději přejděte na druhý chodník. Ano, až takovým obloukem je třeba se této restauraci vyhnout. Krom toho, že vám na talíř budou servírovat prvotřídní blafy unifikované chuti, za zvláštní pozornost stojí systém placení účtu. Při mé náhodné první (a nadobro poslední) návštěvě jsem si objednal polévku a hlavní jídlo. Při objednání kávy jsem zároveň poprosil o účet. Je nutné poznamenat, že v inkriminovaný okamžik bylo v restauraci přibližně 5 obsazených stolů (na tři členy obsluhy). Ze svého místa jsem měl navíc velmi dobrý výhled na kasu, kam obsluha…

Review Overview

Jídlo
Prostředí
Obsluha
Celkový dojem

Summary : V tomto případě je přivlastnění si názvu "Venezia" přinejmenším troufalé.

User Rating: 0.4 ( 1 votes)
26

About Matthew

Považuji se za beznadějného gastrofila, gastrokritika, milovníka dobrého jídla, vína a kvalitní kávy. Jsem háklivý především na neprofesionální obsluhu a špatně fungující servis jako takový. Mám slabost pro italskou, thajskou a francouzskou kuchyni. I když kromě hub na všechny způsoby fandím téměř každému dobrému jídlu.

Zaujal vás tento článek? Máte k němu co říct? Napište...